Skip to content
kh slide show
چند ابزار برای شروع کننده ها PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط همفکری دات کام   
پنجشنبه ۰۲ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۹:۵۳

برای کسانی که می خواهند کار جدیدی را شروع کنند استفاده از ابزارهای زیر توصیه می شود :

دفترچه تماس : دفترچه تماس یکی از سرمایه های شما محسوب می شود. از هر فرصتی برای تقویت و غنی سازی دفترچه تماس خود بهره بگیرید. کارت های ویزیتی را که دریافت می کنید در آن وارد کنید. افراد را با تخصص هایشان وارد کنید. اینگونه پس از مدتی می بینید که مجموعه غنی از تماس ها در دفترچه تماس شما وجود دارد. سعی کنید دسته بندی های منطقی انجام دهید : مانند تجاری، پروژه ای، کاریابی، مشتری بالقوه ، خانواده، دوستان و... از ابزارهای تکنولوژیکی بسیار مفیدی برای مدیریت دفترچه تماس وجود دارد. مانند Microsoft Outlook و Gmail Contact و گوشی های موبایل. سعی کنید همیشه از انها بکاپ backup بگیرید. با استفاده از ابزارهای فناوری می توانید دفترچه تماس گوشی و کامپیوتر و اینترنتی خود را یکسان سازید. این باعث می شود دسترسی شما به افراد در هر جایی راحت شود.

تقویم : از امکانات فناوری که برای مدیریت تقویم شخصی وجود دارد به خوبی بهره گیرید. شما می توانید از تقویم موبایل یا کامپیوتر و یا گوگل بهره بگیرید. می توانید از آن بکاپ بگیرید و آنها را باهم یکسان سازید. اینچنین پس از یکسال می بینید که سابقه مفیدی از تمامی وقایع روزانه خود خواهید داشت. حتی می توانید یادداشت ها و خاطات روزانه خود را در تقویم اینترنتی خود وارد کنید. ما می توانید قرارهای خود را به سادگی با دیگران به اشتراک گذارید. از طریق تقویم اینترنتی گوگل می توانید تاریخ های خاصی را با آنها با اشتراک گذارید و با استفاده از ایمیل به آنها یادآوری کنید. وقایع مهم و تاریخ های مهم را در تقویم وارد کنید. همچنین می توانید تقویم های تکمیل شده و به اشتراک گذاشته شده را در تقویم خود وارد کنید. به عنوان مثال در میخواهید تجارت بین المللی کنید و وقایع اقتصادی روزانه برایتان مهم است. کافیست در گوگل economic calendar را جستجو کنید و یکی از آنها را در تقویم شخصی وارد کنید.

رزومه آنلاین : فرصتی مناسب را اختصاص دهید و رزومه خود را به دو زبان انگلیسی و فارسی تهیه کنید. در سایت متخصصین ایران و سایت iran talent رزومه خود را وارد کنید. در google profiles روزمه خود را وارد کنید. در انجا عکسها و سایر خصوصیات خود را به اشتراک بگذارید. می توانید برای معرفی بیشتر خود به افراد آدرس سایتهای ذکر شده را به آنها دهید.

هاله ای از ایده ها : هاله ای از ایده های جدید را پیرامون خود تشکیل دهید. در سایت های کارآفرینی عضو شوید. در خبرنامه های کارآفرینی عضو شوید. مشترک شوید و به اشتراک بگذارید. از ابزار google reader برای خواندن سایت ها و به اشتراک گذاری مجدد آنها غافل نشوید.

همفکری دات کام را یکجا ببینید

آخرین به روز رسانی در جمعه ۰۳ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۳:۰۰
 

اشتراک همفکری دات کام

آدرس ایمیل

Delivered by FeedBurner

وب گردی همفکری

ارزش افزوده برای وب گردی روزانه همفکری

RSS

آمار و ارقام

اعضا : 1
محتوا : 35
پیوندها : 6
بازدیدهای محتوا : 236539

آرشیو مطالب